Filiale județene ALDE

Filiala ALDE Judetul Alba

Ioan Lazar

Presedinte Filiala ALDE Judetul Alba

alba@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Arad

Eusebiu Pistru

Presedinte Filiala ALDE Judetul Arad

arad@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Arges

Simona Bratulescu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Arges

arges@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Bacau

Constantin Avram

Presedinte Filiala ALDE Judetul Bacau

bacau@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Bihor

Ciprian Blejan

Presedinte interimar Filiala ALDE Judetul Bihor

bihor@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Bistrita-Nasaud

Ioan Tintean

Presedinte Filiala ALDE Judetul Bistrita-Nasaud

bistrita-nasaud@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Botosani

Liliana Minca

Presedinte Filiala ALDE Judetul Botosani

botosani@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Braila

Mihai Ruse

Presedinte Filiala ALDE Judetul Braila

braila@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Brasov

Stelian Fedorca

Presedinte Filiala ALDE Judetul Brasov

brasov@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Buzau

Adrian Mocanu

Presedinte interimar Filiala ALDE Judetul Buzau

buzau@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Calarasi

Laurentiu State

Presedinte Filiala ALDE Judetul Calarasi

calarasi@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Caras-Severin

Ion Tabugan

Presedinte interimar Filiala ALDE Judetul Caras-Severin

caras-severin@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Cluj

Steluta Cataniciu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Cluj

cluj@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Constanta

Ion Popa

Presedinte Filiala ALDE Judetul Constanta

constanta@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Covasna

Gheorghe Simon

Presedinte Filiala ALDE Judetul Covasna

covasna@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Dambovita

Ionel Petre

Presedinte Filiala ALDE Judetul Dambovita

dambovita@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Dolj

Ion Cupa

Presedinte Filiala ALDE Judetul Dolj

dolj@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Galati

Cristian Dima

Presedinte Filiala ALDE Judetul Galati

galati@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Giurgiu

Toma Petcu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Giurgiu

giurgiu@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Gorj

Norica Nicolai

Presedinte Interimar Filiala ALDE Judetul Gorj

gorj@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Harghita

Claudiu Sere

Presedinte Filiala ALDE Judetul Harghita

harghita@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Hunedoara

Mircea Molot

Presedinte Filiala ALDE Judetul Hunedoara

hunedoara@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Ialomita

Ionel Gae

Presedinte Filiala ALDE Judetul Ialomita

ialomita@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Iasi

Varujan Vosganian

Presedinte Filiala ALDE Judetul Iasi

iasi@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Ilfov

Nicolae Nasta

Presedinte Filiala ALDE Judetul Ilfov

ilfov@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Maramures

Cornelia Negrut

Presedinte Filiala ALDE Judetul Maramures

maramures@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Mehedinti

Viorel Palasca

Presedinte Filiala ALDE Judetul Mehedinti

mehedinti@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Mures

Ovidiu Moldovan

Presedinte Executiv Filiala ALDE Judetul Mures

mures@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Neamt

Ioan Asaftei

Presedinte Filiala ALDE Judetul Neamt

neamt@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Olt

Mihai Nita

Presedinte Filiala ALDE Judetul Olt

olt@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Prahova

Gratiela Gavrilescu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Prahova

prahova@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Salaj

Valeriu Crișan

Presedinte Filiala ALDE Judetul Salaj

salaj@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Satu Mare

Ovidiu Silaghi

Presedinte Filiala ALDE Judetul Satu Mare

satumare@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Sibiu

Gabriel Florea

Presedinte Filiala ALDE Judetul Sibiu

sibiu@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Suceava

Alexandru Baisanu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Suceava

suceava@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Teleorman

Florica Calota

Presedinte Filiala ALDE Judetul Teleorman

teleorman@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Timis

Marian Cucsa

Presedinte Filiala ALDE Judetul Timis

timis@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Tulcea

Octavian Popa

Presedinte Filiala ALDE Judetul Tulcea

tulcea@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Valcea

Ion Cupă

Presedinte interimar Filiala ALDE Judetul Valcea

valcea@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Vaslui

Daniel Olteanu

Presedinte interimar Filiala ALDE Judetul Vaslui

vaslui@alde.ro

Filiala ALDE Judetul Vrancea

Ionel Cel Mare

Presedinte Filiala ALDE Judet Vrancea

vrancea@alde.ro

Filiala ALDE Sector 1

Andreea Lambru

Presedinte Filiala ALDE Sector 1

sector1@alde.ro

Filiala ALDE Sector 2

Anton Anton

Presedinte Filiala ALDE Sector 2

sector2@alde.ro

Filiala ALDE Sector 3

Elena Petrescu

Presedinte Filiala ALDE Sector 3

sector3@alde.ro

Filiala ALDE Sector 4

Adrian Chiotan

Presedinte Filiala ALDE Sector 4

sector4@alde.ro

Filiala ALDE Sector 5

Alexandru Baicu

Presedinte Filiala ALDE Sector 5

sector5@alde.ro

Filiala ALDE Sector 6

Bogdan Trifan

Presedinte Filiala ALDE Sector 6

sector6@alde.ro